nowa oferta
działka na sprzedaż - Wyszków (gw), Świniotop

Wyszków (gw), Świniotop
działka na sprzedaż

MAR-GS-36215

DOBRA INWESTYCJA ! Do sprzedania działka leśna w prężnie rozwijającej się okolicy ! W pobliżu zabudowane działki domami jednorodzinnymi;  Cicha spokojna okolica. W tej chwili plan zagospodarowania przestrzennego kwalifikuje działkę jako leśną - stąd niska cena.   Wymiary ...

Powierzchnia
7 886,00 m2
Cena za m2
41,85 zł
cena 330 000
działka na sprzedaż - Wyszków (gw), Świniotop
video
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Włochy, Jutrzenki

Warszawa, Włochy, Jutrzenki
mieszkanie na wynajem

MAR-MW-36211

JUŻ WOLNE - DO NATYCHMIASTOWEGO OBJĘCIA !  KAMERALNE OSIEDLE - MIASTECZKO JUTRZENKI  ATRAKCYJNE 3 pokoje - o powierzchni 50,5 m² w dzielnicy Włochy ( Salomea) - ul. Jutrzenki 114 Ciche zadbane osiedle składające się z kilku budynków.  Lokal BARDZO ELEGANCKI, praktycznie ...

Cena za m2
80,00 zł
cena 4 000
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Włochy, Jutrzenki
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Warszawa, Targówek, Lusińska

Warszawa, Targówek, Lusińska
dom na sprzedaż

MAR-DS-36210

SUPER SEGMENT ŚRODKOWY NA TARGÓWKU MIESZKANIOWYM przy KLIMATYCZNEJ cichej uliczce Lusińskiej.  5 minut do stacji Metro Trocka ;  Stan deweloperski ! Dom do wykończenia o bardzo funkcjonalnym rozkładzie.  3 kondygnacje naziemne po ok 70 m2 każda i dodatkowo piwnica. Powierzchnia ...

Powierzchnia
270,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
185 m²
Pokoje
7 pokoi
Cena za m2
8 333,33 zł
cena 2 250 000
dom na sprzedaż - Warszawa, Targówek, Lusińska
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Warszawa, Wawer, Zerzeń, Zwoleńska

Warszawa, Wawer, Zerzeń, Zwoleńska
dom na sprzedaż

MAR-DS-36209

Oferujemy do sprzedaży wolnostojący, klimatyczny dom zlokalizowany na Wawrze w okolicy ul. Zwoleńskiej. Rok budowy 2003 ; Działka 450 m2 ; Dom - powierzchnia całkowita 150 m2 , użytkowa 126 m2. Rozkład pomieszczeń: Parter: hol: 9 m2, salon 27 m2, pokój 16m2, kuchnia 12,6 ...

Powierzchnia
150,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
450 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
10 000,00 zł
cena 1 500 000
dom na sprzedaż - Warszawa, Wawer, Zerzeń, Zwoleńska
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Włochy, Raków, Równoległa

Warszawa, Włochy, Raków, Równoległa
mieszkanie na wynajem

MAR-MW-36207

UWAGA - W LOKALU NIKT JESZCZE NIE MIESZKAŁ ! ATRAKCYJNE nowe mieszkanie - 2 pokojowe - o powierzchni 40,66 m² w dzielnicy Włochy ( Raków), przy ul. Równoległej na zadbanym nowym osiedlu składającym się z kilku budynków.  Do lokalu przynależy miejsce postojowe w ...

Powierzchnia
40,66 m2
Cena za m2
78,70 zł
cena 3 200
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Włochy, Raków, Równoległa

Warszawa, Targówek, Smoleńska
mieszkanie na sprzedaż

MAR-MS-36206

Przedstawiam państwu przestronne ,ładne mieszkanie 59m2 ,z dużym ogródkiem, znajdujące się na osiedlu Targówek Mieszkaniowy  przy ulicy Smoleńskiej. Od wyjścia z klatki do wejścia do stacji Metra Targówek Mieszkaniowy jest ok. 100m. Jest to ogromny plus tej lokalizacji(w ...

Powierzchnia
59,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
15 000,00 zł
cena 885 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Targówek, Smoleńska
Kryteria wyszukiwania

rozumiem