nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Wilanów

Warszawa, Wilanów
mieszkanie na sprzedaż

MAR-MS-36219

Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o pow. 87,04 m2 usytuowane na 3 piętrze w budynku z 2007 r. przy ul.Hlonda w Miasteczku Wilanów. Lokal dwustronny , doskonale doświetlony, wysoki na 3m. W skład pomieszczeń wchodzą : - salon z aneksem kuchennym: ...

Powierzchnia
87,04 m2
Cena za m2
20 220,59 zł
cena 1 760 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Wilanów
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Białołęka

Warszawa, Białołęka
mieszkanie na wynajem

MAR-MW-36216

CICHY, KOMPLEKSOWO UMEBLOWANY i WYPOSAŻONY APARTAMENT na Białołęce.  Lokal o powierzchni 51,50m2 położony na parterze w 4 piętrowym apartamentowcu.  LOKAL:  Apartament wykończony w wysokim standardzie o bardzo funkcjonalnym rozkładzie - z podziałem na część dzienną ...

Powierzchnia
51,50 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
71,84 zł
cena 3 700
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Białołęka
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Warszawa, Wawer, Zerzeń, Zwoleńska

Warszawa, Wawer, Zerzeń, Zwoleńska
dom na sprzedaż

MAR-DS-36209

Oferujemy do sprzedaży wolnostojący, klimatyczny dom zlokalizowany na Wawrze w okolicy ul. Zwoleńskiej. Rok budowy 2003 ; Działka 450 m2 ; Dom - powierzchnia całkowita 150 m2 , użytkowa 126 m2. Rozkład pomieszczeń: Parter: hol: 9 m2, salon 27 m2, pokój 16m2, kuchnia 12,6 ...

Powierzchnia
150,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
450 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
10 000,00 zł
cena 1 500 000
dom na sprzedaż - Warszawa, Wawer, Zerzeń, Zwoleńska

Warszawa, Śródmieście, Śródmieście Południowe, Chopina Fryderyka
mieszkanie na sprzedaż

MAR-MS-36205

SUPER LOKALIZACJA - zbieg ulic Mokotowskiej, Chopina i Kruczej; tuż przy Placu Zbawiciela; 7 minut do stacji metra Politechnika. 3 minuty do Planu Konstytucji ! Oferujemy do sprzedaży rozkładowe, dwustronne, doskonale doświetlone 3 pokojowe mieszkanie o pow. ...

Powierzchnia
77,30 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
25 679,17 zł
cena 1 985 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Śródmieście, Śródmieście Południowe, Chopina Fryderyka

Warszawa, Śródmieście, Śródmieście Południowe, Aleja Wyzwolenia
mieszkanie na sprzedaż

MAR-MS-36204

SUPER LOKALIZACJA - tuż przy Placu Zbawiciela; 5 minut do stacji metra Politechnika. Oferujemy do sprzedaży rozkładowe, dwustronne, doskonale doświetlone 2 pokojowe mieszkanie o pow. 58,40m2 zlokalizowane przy Alei Wyzwolenia. Ekspozycja : północ - południe - salon ...

Powierzchnia
58,40 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
25 599,32 zł
cena 1 495 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Śródmieście, Śródmieście Południowe, Aleja Wyzwolenia

Warszawa, Wawer, Zerzeń, Motylkowa
dom na sprzedaż

MAR-DS-36195

Powierzchnia
150,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
450 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
10 000,00 zł
cena 1 500 000
dom na sprzedaż - Warszawa, Wawer, Zerzeń, Motylkowa