nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Wilanów

Warszawa, Wilanów
mieszkanie na sprzedaż

MAR-MS-36219

Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o pow. 87,04 m2 usytuowane na 3 piętrze w budynku z 2007 r. przy ul.Hlonda w Miasteczku Wilanów. Lokal dwustronny , doskonale doświetlony, wysoki na 3m. W skład pomieszczeń wchodzą : - salon z aneksem kuchennym: ...

Powierzchnia
87,04 m2
Cena za m2
20 220,59 zł
cena 1 760 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Wilanów
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Żoliborz, Stary Żoliborz, Krasińskiego

Warszawa, Żoliborz, Stary Żoliborz, Krasińskiego
mieszkanie na sprzedaż

MAR-MS-36218

UNIKATOWA LOKALIZACJA DUŻY POTENCJAŁ Do sprzedania mieszkanie w bardzo lubianej części zielonego Żoliborza, na osiedlu tzw Serek. Lokal w niskim budynku z z przełomu lat pięćdziesiątych i sześćdziesiątych; 3 piętro bez windy w budynku o 4 kondygnacjach.  Mieszkanie ...

Powierzchnia
56,00 m2
Cena za m2
15 178,57 zł
cena 850 000
video
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Praga-Południe, Saska Kępa, Afrykańska

Warszawa, Praga-Południe, Saska Kępa, Afrykańska
mieszkanie na sprzedaż

MAR-MS-36217

3 POKOJOWE KOMFORTOWE MIESZKANIE W SUPER LOKALIZACJI - na SASKIEJ KĘPIE przy ul Stanów Zjednoczonych róg Afrykańskiej.  Lokal już wolny do wejścia bez nakładów !  Parkowanie k/ budynku - wjazd zamykany szlabanem (na pilota). ROZKŁAD : Elegancki salon połączony ...

Powierzchnia
49,00 m2
Cena za m2
17 000,00 zł
cena 833 000

Warszawa, Targówek, Smoleńska
mieszkanie na sprzedaż

MAR-MS-36206

Przedstawiam państwu przestronne ,ładne mieszkanie 59m2 ,z dużym ogródkiem, znajdujące się na osiedlu Targówek Mieszkaniowy  przy ulicy Smoleńskiej. Od wyjścia z klatki do wejścia do stacji Metra Targówek Mieszkaniowy jest ok. 100m. Jest to ogromny plus tej lokalizacji(w ...

Powierzchnia
59,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
15 000,00 zł
cena 885 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Targówek, Smoleńska

Warszawa, Śródmieście, Śródmieście Południowe, Chopina Fryderyka
mieszkanie na sprzedaż

MAR-MS-36205

SUPER LOKALIZACJA - zbieg ulic Mokotowskiej, Chopina i Kruczej; tuż przy Placu Zbawiciela; 7 minut do stacji metra Politechnika. 3 minuty do Planu Konstytucji ! Oferujemy do sprzedaży rozkładowe, dwustronne, doskonale doświetlone 3 pokojowe mieszkanie o pow. ...

Powierzchnia
77,30 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
25 679,17 zł
cena 1 985 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Śródmieście, Śródmieście Południowe, Chopina Fryderyka

Warszawa, Śródmieście, Śródmieście Południowe, Aleja Wyzwolenia
mieszkanie na sprzedaż

MAR-MS-36204

SUPER LOKALIZACJA - tuż przy Placu Zbawiciela; 5 minut do stacji metra Politechnika. Oferujemy do sprzedaży rozkładowe, dwustronne, doskonale doświetlone 2 pokojowe mieszkanie o pow. 58,40m2 zlokalizowane przy Alei Wyzwolenia. Ekspozycja : północ - południe - salon ...

Powierzchnia
58,40 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
25 599,32 zł
cena 1 495 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Śródmieście, Śródmieście Południowe, Aleja Wyzwolenia
Kryteria wyszukiwania

rozumiem