video
17 000,00 zł/m2 cena: 833 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

3 POKOJOWE KOMFORTOWE MIESZKANIE W SUPER LOKALIZACJI - na SASKIEJ KĘPIE przy ul Stanów Zjednoczonych róg Afrykańskiej. 
Lokal już wolny do wejścia bez nakładów ! 

Parkowanie k/ budynku - wjazd zamykany szlabanem (na pilota).

ROZKŁAD :
Elegancki salon połączony z kompleksowo wyposażoną kuchnią (łącznie ok 22m2) + 2 pokoje - jeden zaaranżowany na sypialnię (podwójne łózko, szafa), drugi może służyć jako gabinet + łazienka łącznie z toaletą, z kabiną prysznicową.    
Przy salonie balkon z widokiem na zieleń, jest nieduży ale mieści się stół i 2 krzesełka - aby po pracy odsapnąć "na powietrzu".  Wystawa okien: pokoje północny zachód, salon z balkonem południowy wschód. 

WYPOSAŻENIE :
Mieszkanie może być sprzedane z wyposażeniem - salon umeblowany w kanapę, stół z krzesłami, szafeczki na sprzęt drobny; kuchnia wyposażona w wysokiej klasy sprzęt AGD (lodówko-zamrażarka, zmywarka, piekarnik); na podłogach nowoczesna terakota ( kuchnia, łazienka) w pokojach panele drewniane.

DLA KOGO : 
Dla osób ceniących spokój, nowoczesność i DOBRĄ LOKALIZACJĘ.  

LOKALIZACJA : 
10 minut do klimatycznej ul Francuskiej z licznymi knajpkami oferującymi dobre jedzenie i kafejkami ze smaczną kawą. Dużo terenów zielonych do rekreacji - blisko Jezioro Gocławskie, Park Skaryszewski i tereny spacerowe nad Wisłą. Sprawna komunikacja do centrum - 3 przystanki autobusowe do stacji metra Politechnika. 

STAN PRAWNY : 
Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. 

Dysponujemy kluczami i zapraszamy na prezentację video:  https://www.youtube.com/watch?v=F2GGHjLJ8hg
WARTO TU ZAMIESZKAĆ !
 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty MAR-MS-36217
Powierzchnia 49,00 m²
Powierzchnia balkonów/tarasów 3,00 m²
Liczba pokoi 3
Piętro 6
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana rama H
Standard
Opłaty w czynszu administracja, CO, Części wspólne, fundusz remontowy, monitoring, woda/ryczałt na wodę, wywóz nieczystości, wywóz śmieci
Opłaty wg liczników prąd, woda
Liczba pięter w budynku 10
Piwnica 3,00 m²
Stan lokalu bardzo dobry
Okna PCV
Instalacje dobre
Balkon jest
Liczba balkonów 1
Rok budowy 1968
Widok na osiedle
Gaz jest
Woda jest
Dojazd asfalt
Otoczenie działki zabudowane
Ogrzewanie c.o.
Odległość do komunikacji publicznej [m] 100 m
Odl. do sklepu [m] 50 m
Odl. do szkoły [m] 50 m
Winda tak
Liczba wind 1
Usytuowanie środkowe
Liczba sypialni 2
vir_oferta_iloscmiejscparking 1

Pomieszczenia

Powierzchnia pokoi 24, 11, 6 m2
Podłogi pokoi panele podłogowe
Typ kuchni aneks kuchenny połączony z jadalnią i salonem
Rodzaj kuchni jasna z oknem
Podłoga kuchni terakota
Typ łazienki nowa
Liczba łazienek 1
Powierzchnia łazienki 5,00 m2
Glazura łazienki nowego typu
Podłoga łazienki terakota
Wyposażenie łazienki kabina prysznicowa, lustro, pralka, umywalka, WC
Liczba przedpokoi 1
Powierzchnia przedpokoi 4,00 m2

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Warszawa, Targówek, Smoleńska
mieszkanie na sprzedaż

MAR-MS-36206

Przedstawiam państwu przestronne ,ładne mieszkanie 59m2 ,z dużym ogródkiem, znajdujące się na osiedlu Targówek Mieszkaniowy  przy ulicy Smoleńskiej. Od wyjścia z klatki do wejścia do stacji Metra Targówek Mieszkaniowy jest ok. 100m. Jest to ogromny plus tej lokalizacji(w ...

Powierzchnia
59,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
15 000,00 zł
cena 885 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Targówek, Smoleńska
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Żoliborz, Stary Żoliborz, Krasińskiego

Warszawa, Żoliborz, Stary Żoliborz, Krasińskiego
mieszkanie na sprzedaż

MAR-MS-36218

UNIKATOWA LOKALIZACJA DUŻY POTENCJAŁ Do sprzedania mieszkanie w bardzo lubianej części zielonego Żoliborza, na osiedlu tzw Serek. Lokal w niskim budynku z z przełomu lat pięćdziesiątych i sześćdziesiątych; 3 piętro bez windy w budynku o 4 kondygnacjach.  Mieszkanie ...

Powierzchnia
56,00 m2
Cena za m2
15 178,57 zł
cena 850 000