oferta specjalna
10
ofert
Maria Stępień

Właściciel

Licencja: 6934

mstepien@inwesta.waw.pl

501111573
501111573

zostaw wiadomość
60,20 zł/m2 cena: 2 950 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

SUPER LOKALIZACJA - Kameralny budynek z cegły, na Górnym Mokotowie przy stacji metra Wierzbno.

Lokal o powierzchni 49 m2 na 1 piętrze w budynku 3 piętrowym, z dwoma balkonami. 

ROZKŁAD :
Mieszkanie rozkładowe : wejście do każdego pomieszczenia z przedpokoju. Oba pokoje z wyjściem na balkon.
Przedpokój ok 6 m2 ; pokoje o metrażach ok 19 m2, ok 15 m2; kuchnia ok 5 m2 ; łazienka ok 4m2 

WYPOSAZENIE : 
Lokal wyposażony w podstawowe meble-  w dużym pokoju dwuosobowe łózko z materacem i kanapa, regał, szafa; w mniejszym pokoju podwójne łóżko - z materacem ( nie ma go na zdjęciu); kuchnia skromna - ale czysta, nowa duża lodówko zamrażarka. Łazienka razem z toaletą po remoncie - nowoczesna z kabiną. 

Mieszkanie bardzo ciche z ekspozycją okien na  wschód i zachód.
Do lokalu przynależy piwnica. 
Posesja zamykana z ładnym dziedzińcem;  

LOKALIZACJA :
Klimatyczna część Mokotowa Górnego : Ksawerów. Dużo terenów zielonych (skwer Grota, Królikarnia, Park Arkadia z pięknymi stawami, blisko Pola Mokotowskie). Pełna infrastruktura - sklepy kafejki..; 5 minut spacerkiem do stacji metra. Blisko tzw Mordor. 

OPŁATY :
4 000 zł który zawiera : czynsz dla Właściciela w wysokości 3 100 zł oraz Czynsz Administracyjny ok 900 zł; 
Dodatkowo płatne zużycie prądu i gazu oraz dopłata do wody w przypadku przekroczenia kwot zawartych w czynszu Administracyjnym. Obowiązuje 1 miesięczna kaucja. 

Jako pośrednik pobieramy jednorazową prowizję w wysokości 1 500 zł - w momencie sporządzania Umowy Najmu. 

Reprezentujemy Właścicieli n wyłączność; Lokal do objęcia od 1.06.2026 roku
Zapraszamy na Prezentację.
 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty MAR-MW-36223
Powierzchnia 49,00 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 1
Rodzaj budynku kamienica
Technologia budowlana cegła
Kaucja zabezp. 3800
Standard
Opłaty w czynszu administracja, Części wspólne, woda/ryczałt na wodę, wywóz nieczystości, wywóz śmieci
Opłaty wg liczników gaz, prąd, woda
Liczba pięter w budynku 3
Garaż brak
Piwnica 3,00 m²
Stan lokalu dobry
Typ kaucji jednomiesięczna
Mies. czynsz admin. 850 PLN
Okna PCV
Instalacje dobre
Balkon jest
Liczba balkonów 2
Parking strzeżony (odległość w metrach) 200 m
Widok na podwórko
Gaz tak - miejski
Dojazd asfalt
Otoczenie osiedle
Ogrzewanie miejskie
Usytuowanie środkowe
Liczba sypialni 2
Klucze tak

Pomieszczenia

Powierzchnia pokoi 19, 15 m2
Podłogi pokoi parkiet
Typ kuchni oddzielna
Rodzaj kuchni jasna z oknem
Powierzchnia kuchni 5,00 m2
Wyposażenie kuchni kuchenka gazowa, lodówko-zamrażarka,, płyta gazowa, stół, szafki stojące, szafki wiszące
Typ łazienki razem z wc
Glazura łazienki nowego typu
Podłoga łazienki terakota
Wyposażenie łazienki kabina prysznicowa, lustro, pralka, umywalka, WC
Liczba przedpokoi 1
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Włochy, Raków, Równoległa

Warszawa, Włochy, Raków, Równoległa
mieszkanie na wynajem

MAR-MW-36207

UWAGA - W LOKALU NIKT JESZCZE NIE MIESZKAŁ ! ATRAKCYJNE nowe mieszkanie - 2 pokojowe - o powierzchni 40,66 m² w dzielnicy Włochy ( Raków), przy ul. Równoległej na zadbanym nowym osiedlu składającym się z kilku budynków.  Do lokalu przynależy miejsce postojowe w ...

Powierzchnia
40,66 m2
Cena za m2
78,70 zł
cena 3 200
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Włochy, Raków, Równoległa
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Białołęka

Warszawa, Białołęka
mieszkanie na wynajem

MAR-MW-36216

CICHY, KOMPLEKSOWO UMEBLOWANY i WYPOSAŻONY APARTAMENT na Białołęce.  Lokal o powierzchni 51,50m2 położony na parterze w 4 piętrowym apartamentowcu.  LOKAL:  Apartament wykończony w wysokim standardzie o bardzo funkcjonalnym rozkładzie - z podziałem na część dzienną ...

Powierzchnia
51,50 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
71,84 zł
cena 3 700
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Białołęka
video
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Praga-Południe, Saska Kępa, Stanów Zjednoczonych

Warszawa, Praga-Południe, Saska Kępa, Stanów Zjednoczonych
mieszkanie na wynajem

MAR-MW-36220

3 POKOJOWE KOMFORTOWE MIESZKANIE W SUPER LOKALIZACJI - na SASKIEJ KĘPIE, ul Stanów Zjednoczonych róg Afrykańskiej. Miejsce do parkowania w cenie. Lokal już wolny ! LOKALIZACJA :  10 minut do klimatycznej ul Francuskiej z licznymi knajpkami oferującymi dobre jedzenie ...

Powierzchnia
50,00 m2
Cena za m2
70,00 zł
cena 3 500
oferta specjalna

Warszawa, Praga-Południe, Gocław, Mikołajczyka
mieszkanie na wynajem

MAR-MW-36221

5 POKOI ; ATRAKCYJNY UMEBLOWANY LOKAL na Gocławiu;  Ogrodzona posesja, budynek w drugiej linii zabudowy - cicho !  Mieszkanie na parterze w czteropiętrowym budynku.   Lokal wyposażony w rolety antywłamaniowe, które zabezpieczają mieszkanie w przypadku dłuższego ...

Cena za m2
33,56 zł