20 220,59 zł/m2 cena: 1 760 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o pow. 87,04 m2 usytuowane na 3 piętrze w budynku z 2007 r. przy ul.Hlonda w Miasteczku Wilanów.

Lokal dwustronny , doskonale doświetlony, wysoki na 3m.

W skład pomieszczeń wchodzą :
- salon z aneksem kuchennym: ok. 39 m2 ,
- 2 sypialnie : ok. 15 m2 i 13 m2,
- łazienka : ok. 5 m2 ,
- łazienka : ok. 4 m2,
- przedpokój: ok. 11 m2,
- loggia:

Mieszkanie zostało wykończone z dobrej jakości materiałów.

W przedpokoju oraz sypialniach szafy wnękowe robione na zamówienie.

W kuchni nowa zabudowa , odmalowane, klimatyzacja.

W osiedlu znajduje się 2 hektarowy park tylko do dyspozycji mieszkańców.

W okolicy państwowe i prywatne żłobki, przedszkola oraz szkoła podstawowa.

Dużo sklepów, kawiarnie oraz restauracje.

Komunikacja miejska w odległości ok. 200 m.

Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemny dodatkowo płatne 60 000 PLN.

Oferta dostępna tylko w naszym biurze.

Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację Marzena Rabiak 502 133 482

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty MAR-MS-36219
Powierzchnia 87,04 m²
Powierzchnia użytkowa 87,04 m²
Liczba pokoi 3
Piętro 3
Rodzaj budynku apartamentowiec
Technologia budowlana silikat
Standard
Liczba pięter w budynku 4
Garaż garaż pod budynkiem
Cena garażu 60 000 PLN
Stan lokalu bardzo dobry
Mies. czynsz admin. 1 400 PLN
Okna DREWNIANE NOWY TYP
Instalacje dobre
Balkon jest
Liczba balkonów 1
Rok budowy 2007
Widok na podwórko
Gaz brak
Woda tak - miejska
Dojazd asfalt
Otoczenie zabudowa wielorodzinna
Ogrzewanie miejskie
Winda tak
Liczba wind 1
Tarasy brak
Usytuowanie środkowe
Drzwi antywłamaniowe tak
Przystosowania dla niepełnosprawnych tak
Liczba sypialni 2
Klimatyzacja tak

Pomieszczenia

Podłogi pokoi deski
Typ kuchni umeblowana i wyposażona
Rodzaj kuchni aneks kuchenny - połączony z salonem
Podłoga kuchni deski
Typ łazienki osobno z wc
Liczba łazienek 2
Podłoga łazienki gres
Wyposażenie łazienki umywalka, WC, lustro, kabina prysznicowa
Liczba przedpokoi 1

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Warszawa, Śródmieście, Śródmieście Południowe, Aleja Wyzwolenia
mieszkanie na sprzedaż

MAR-MS-36204

SUPER LOKALIZACJA - tuż przy Placu Zbawiciela; 5 minut do stacji metra Politechnika. Oferujemy do sprzedaży rozkładowe, dwustronne, doskonale doświetlone 2 pokojowe mieszkanie o pow. 58,40m2 zlokalizowane przy Alei Wyzwolenia. Ekspozycja : północ - południe - salon ...

Powierzchnia
58,40 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
25 599,32 zł
cena 1 495 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Śródmieście, Śródmieście Południowe, Aleja Wyzwolenia

Warszawa, Śródmieście, Śródmieście Południowe, Chopina Fryderyka
mieszkanie na sprzedaż

MAR-MS-36205

SUPER LOKALIZACJA - zbieg ulic Mokotowskiej, Chopina i Kruczej; tuż przy Placu Zbawiciela; 7 minut do stacji metra Politechnika. 3 minuty do Planu Konstytucji ! Oferujemy do sprzedaży rozkładowe, dwustronne, doskonale doświetlone 3 pokojowe mieszkanie o pow. ...

Powierzchnia
77,30 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
25 679,17 zł
cena 1 985 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Śródmieście, Śródmieście Południowe, Chopina Fryderyka